OPERUJEME V CENTRU. DEFINUJEME PROSTOR. HLEDÁME A MĚNÍME MÍSTA, JEŽ PŘESTALA FUNGOVAT. PŘINÁŠÍME NEZÁVISLOU KULTURU. SPOJUJEME SE. ALTENBURG1964, CONTAINALL/STALIN, PŘÍSTAV 18600, VILA ŠTVANICE SYNERGIE 4 TÝMŮ V JEDNOM PROSTORU.

Thu 5/9 19.00

HTRK (live/US)

NCOL (dj)

whydie? (dj)

Festival Spectaculare

Fri 6/9 22.00

IDKLANG (AT)

& more

KSK vol. 45 *AFTERLIFE*

Sat 7/9 22.00

Broken English Club

Imperial Black Unit

Philipp Strobel

( RARE )

Fri 13/9 22.00

Voodoo 808

Bilej Kluk

LAVRA

St. Jakob & Oliver Torr

Lightning Glove

& more

Fuchs2 Season Opening

Thu 19/9 20.00

Hugo Toxxx (live)

∆NGRY ΠABLEFLIP (dj set)

Hugo Toxxx ve Fuchsu

Fri 20/9 20.00

Iration Steppas

Sinai Sound System

Dub Club Prague

Fri 20/9 22.00

Lolsnake (D)

Aid Kid b2b Step by Step

Kewu b2b Tasya

Internship

Sat 21/9 20.00

Danger

Persian Empire

HRTL

Sundays on Clarendon Road

NoShit

Sat 10/8 23.00

Kim Ann Foxman

Cormac

Tvyks

DiRTY DiRTY DANCiNG No. 5 <Pride 2019 Official Afterparty>

Fri 19/7 22.00

Babypool: Indigo + Persil.P

Kadaver (live)

c:/ lean water

Blazing Bullets

Trevor Linde

Full House

Fri 28/6 22.00

Trikk

Yotam Avni [Innervisions]

Origins

Thu 27/6 22.00

Beau Wanzer

Raphael Kosmos

Exhausted Modern

Beau Wanzer [L.I.E.S., US]

Fri 21/6 22.00

GFOTY

DJ Fingerblast

Heartsick Mother

litterbin

Mashapes

GFOTY & DJ Fingerblast

Sat 15/6 17.00

Inca Babies (UK)

Kill The Dandies

Vellocett Roll

Načeva

& many more

Drug Me Fest #10

Fri 14/6 18.00

+ Lucas Hulan

Visions Of 1994

and many more

Mikro w/ Okain

Wed 12/6 20.00

Minikapela

P/\ST

Bukkake Brothers

Circus Brothers

MATKA

PQ S: F Party #Chill

Fri 7/6 21.00

Zitto

Kancheli

HVL live

+ more

ONYX + Bassiani

Wed 5/6 21.00

Mutuju

Lipovsky

Eva Porating

Motch

Artsemestr Afterparty

Fri 31/5 23.00

Evigt Mörker (live)

KinA

Dash

Citty

Segment

Come In & Duna

Thu 30/5 00.00

FVTVRE and co...

MAPA HLUKU VOL 1

Tue 28/5 19.00

Nauzea Orchestra

Nikola Mucha

Sabreheart

Nauzea Orchestra feat. Nikola Mucha

Thu 16/5 19.00

Hentai Corporation

Fri 3/5 22.00

Deepbass [UK; Informa Records]

Eintopf

Fri 3/5 15.00

Irie Memba & FMP & PW & RFX

Bruk Out! Extravaganza

Sat 27/4 20.00

Chrám hokeje na Štvanici | divadelní událost

TVÁŘÍ V TVÁŘ

Fri 26/4 20.00

Chrám hokeje na Štvanici | divadelní událost

TVÁŘÍ V TVÁŘ

Fri 26/4 15.00

AVŠ_Divadelní fotografie s Viktorem Kronbauerem

Sat 20/4 19.00

Dukla + Bílej Kluk + Oliver Torr + Kurisutaru + MATKA + Dmitrievna

SUPŠHOLAHELL 5

Fri 19/4 20.00

King Shiloh soundsystem

Empress Black Omolo

DUB CLUB Prague #2

Wed 17/4 19.00

viah + Pam Rabbit + JayRõ +BoLs

Fuchs 2 Calorific

Sun 14/4 10.00

AVŠ_Site-specific s Ivo Kristiánem Kubákem a Marií Novákovou

Sat 13/4 22.00

OAKE [DE] + IRON SIGHT live [DK] + Anacle live + KinA + Synaptik

PROCES

Sat 6/4 22.00

Ventolin + Container (US) + Marius Konvoj + Její Vály

ATG x F2 - VNT _CO

Thu 4/4 21.00

MUTANTI HLEDAJ VYCHODISKO

MATKA

SEARCH AND SAVE

Sat 30/3 21.00

KSK x Unizone MULTIPLAYER

Fri 29/3 00.00

Saturnalia DIY FEST

ATG x F2

Fri 22/3 22.00

the bug - miss red - etc...

ZIZKOVSKA NOC

Tue 19/3 19.00

never sol acute dose aid kid

Sat 16/3 23.00

(katerblau, berlin)

esther silex + + + hazy pockets

Thu 14/3 19.00

Vložte kočku

Thu 7/3 21.00

Giant Swan (UK) - - - HRTL

ATG x F2

Sat 2/3 20.00

Planeta Nova DJs

Vrtulník Majkl V.

Discoland Štvanice

Wed 27/2 19.00

Jaako Eino Kalevi

Jaako Eino kalevi & Dukla & Møreti

Sat 16/2 23.00

Goethebunker Residents

Frühstück

Sat 26/1 23.00

Castro

Nemo

Frühstück

Sat 5/1 22.00

Geheimclub Magdeburg

Frühstück

Fri 21/12 21.00

sedlon + bidlo + BabeLN + trava

Electronic Generation One _ Die PionierNacht

Fri 30/11 20.00

Oliver Torr + PSJ + Moreti + Mutuju + Trauma + Hyaen + SpiritualSound Lovers Crew

Fuchs 2 opening

SPECIAL THNX: MČ PRAHA 7, MHMP

fuchs2, s.r.o. ičo: 06281222

sokolovská 79/81, 186 00, praha 8

zapsáno 20. července 2017

městský soud v praze

oddíl C, značka 279419